logo budinvest

O inwestycji

  "Wiolinowy Pasaż"  to najnowsza inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowo – Budowlanej „Jary”. Reprezentacyjny obiekt usytuowany jest tuż przy stacji metra Ursynów i jednocześnie przy dużym parku, stanowiący swoistą bramę do całego Ursynowa. Zespół budynków to nowoczesny obiekt  o ponadczasowej architekturze, łączącej kamień ze szkłem, solidność bryły z przestrzenią. W inwestycji  znajdzie się 200 mieszkań, 13 lokalu usługowych, 350 miejsc parkingowych. Zadbano również o przestrzeń do wypoczynku, projektując przestronne dziedzińce w zespole budynków. „Wiolinowy Pasaż” to miejsce na mapie Warszawy, które pozwoli Ci cieszyć się pełnią życia z rodziną i przyjaciółmi, zapewniając szybki dostęp zarówno do centrum stolicy jak i zielonych atrakcji miasta takich jak park im. Romana Kozłowskiego oraz placu zabaw Olkówek. Stąd wszędzie będzie blisko, a jednocześnie tu wszystko będzie na miejscu. To może być Twoje miejsce.

 

Parametry obiektu:

 

Inwestycja jest pod nadzorem doświadczonej firmy PUI Budinvest poprzez wszystkie etapy przygotowawcze, łącznie z nadzorem nad projektowaniem, marketingiem lokali mieszkalnych i usługowych, obsługą indywidualnych inwestorów, nadzorem nad realizacją aż po ostateczne rozliczenie inwestycji i przeglądy gwarancyjne. 

Inwestycja "Wiolinowy Pasaż" zgodnie z podjętą uchwałą Walnego Zgromadzenia SMB Jary przygotowywana jest do realizacji w systemie spółdzielczym. 

Inwestycja z wielu powodów przygotowywana jest już wyjątkowo długo, od ponad 7 lat.

Gotowy jest już projekt budowlany i projekt wykonawczy. W dniu 30 października 2014 roku Spółdzielnia złożyła wniosek o pozwolenie na budowę inwestycji „Wiolinowy Pasaż". W dniu 16.05.2017 Spółdzielnia otrzymała pozwolenie na budowę.